Když pohár přeteče

13. srpna 2012 v 4:53 | Aupair USA |  Zbožňuji New York
Tento článek bude velice stručný.

Dneska je můj poslední den ,,dovolené". Zítra budu zpět v NY.
Dneska je oficiální den, kdy má HM vybuchla a v afektu na mě řvala. A ne zrovna lichotivě.. Kvůli zapomenuté tašce v hotelu, kterou jsem ani neměla na starost. Jak řekl HD, nebyla to ničí chyba, ale HM to ,,sorry" chtěla holt slyšet ode mě. Po té eskapádě na chodbě v hotelu jsem měla hodinový rozhovor s HD, kterému jsem řekla vše, co mi už nějaký ten pátek leží na srdci a zítra nebo pozítří (záleží na tom, jak se HM uklidní) mě to samé čeká s HM.

HD se HM snažil samozřejmě omlouvat, že je vystresovaná, těhotná apod, ale to jí nedává právo na mě ječet a ještě mě slovně napadat. Řekl mi, že HM je kritická ke všem ve svém okolí, že ví jak je těžké s ní vyjít, ale že to mám spolknout a mlčet. Já Vám povím, nejsem z cukru, ale každý hrníček snese jen určitou míru, než se mu to ucho urve.

Rematchovat se mnou nechtějí, že stejný problém byl i s jejich bývalou aupair, se slečnami na úklid a se všemi chůvami, co se o malého starali a že se to vyřeší. Nevím, jestli pochopil, co mu vlastně básnice chce říci, jak nešťastná a pod tlakem v jejich je rodině, ale myslím, že ne. Jen mi řekl, že když zaměstanavatel hudruje svého zaměstance, tak zaměstnanec sklopí uší a jede dál, bez ohledu na to, čí vina to byla. Tolik k tomu, jak to berou lidi, kteří věděli, že důležité pro mě je, cítit se jako součást a člen famílie a kteří mi předali 20stránkový arch pravidel, jejichž úvodní stránka začínala tím, jak jsem pro ně důležitá, že jsem jejich člen a udělají vše proto, abych tu byla maximálně spokojená. Co na to říct, šetřte naše lesy a barvu v tiskárně.

Absolutně netuším, co dělat. Zase jsem si ohlodala nehty a to jsem je měla tááák dlouhý! Herdek.

Pozitivní zpráva ale je, že jsem konečněěěěě po téměř 2 měsících tady potkala někoho, kdo by stál za hřích. Někoho hodně hot. Špatná zpráva je, že je to HM synovec. Nj, když se daří, tak se daří :D

Na závěr prosím všechny, kterým mé články přijdou trapné, mějte mě rádi, nechoďte sem. A nebo také blogujte a pak si můžeme vyměňovat názory na články společně ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | 13. srpna 2012 v 9:48 | Reagovat

Myslím, že to s tím těhotenstvím je jedna velká výmluva. Jestli měli tento problém i s dalšíma a v době, kdy paní těhotná nebyla, tak.... Neříkám, že určitý malý vliv těhotenství nemá, to asi má, jenže i tak. To je jedna věc. Druhá - myslím si, že to "spojenectví" s HD a to, že on je mezi tebou a HM prostředník, může časem vše zhoršit - ona začne žárlit a bude (může být) další konflikt. To prosím neber špatně, je jasné, že on se snaží pomoct, vše řešit a ty potřebuješ s někým o tom mluvit.

2 Katka Katka | 13. srpna 2012 v 9:55 | Reagovat

Jo a když HD říkal, že se to vyřeší, říkal taky, JAK KONKRÉTNĚ se to vyřešilo s těma předešlýma? Psalas o té předešlé au pair Němce, která byla pořád zalezlá v pokoji - tohle myslel tím řešením, že jim nechodila na oči? Tohle ale asi nebude řešení (to správné řešení) pro tebe, ne? Jestli jsi chtěla být součástí rodiny...

3 Mish Mish | Web | 13. srpna 2012 v 14:25 | Reagovat

No, jsem teda zvědavá, co ti řekne HM. Ale tak snad se to nějak uklidní tyjo :( A jinak teda tvoje články nejsou vůbec trapný, naopak tvůj blog je jeden z mála, který stojí za to číst ;) :)

4 Schwab Schwab | 14. srpna 2012 v 14:31 | Reagovat

máš problémy s bezdůvodně nervozní ženskou?
pořiď si pytlík s čokoládkama a když uvidíš, že to na ni jde, tak ji jednu nabídni :-D

5 Iva Kratochvílová Iva Kratochvílová | Web | 14. srpna 2012 v 19:24 | Reagovat

Denčíííí, jak je od nich hezký, že s tebou nechtějí jít do rematch, ale co třeba tvůj názor, vid?? :) buď silná a v neděli si dáme něco na nervíčky..těším se :**

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Přidej na Seznam