Srpen 2012

Když pohár přeteče

13. srpna 2012 v 4:53 | Aupair USA |  Zbožňuji New York
Tento článek bude velice stručný.

Dneska je můj poslední den ,,dovolené". Zítra budu zpět v NY.
Dneska je oficiální den, kdy má HM vybuchla a v afektu na mě řvala. A ne zrovna lichotivě.. Kvůli zapomenuté tašce v hotelu, kterou jsem ani neměla na starost. Jak řekl HD, nebyla to ničí chyba, ale HM to ,,sorry" chtěla holt slyšet ode mě. Po té eskapádě na chodbě v hotelu jsem měla hodinový rozhovor s HD, kterému jsem řekla vše, co mi už nějaký ten pátek leží na srdci a zítra nebo pozítří (záleží na tom, jak se HM uklidní) mě to samé čeká s HM.

HD se HM snažil samozřejmě omlouvat, že je vystresovaná, těhotná apod, ale to jí nedává právo na mě ječet a ještě mě slovně napadat. Řekl mi, že HM je kritická ke všem ve svém okolí, že ví jak je těžké s ní vyjít, ale že to mám spolknout a mlčet. Já Vám povím, nejsem z cukru, ale každý hrníček snese jen určitou míru, než se mu to ucho urve.

Rematchovat se mnou nechtějí, že stejný problém byl i s jejich bývalou aupair, se slečnami na úklid a se všemi chůvami, co se o malého starali a že se to vyřeší. Nevím, jestli pochopil, co mu vlastně básnice chce říci, jak nešťastná a pod tlakem v jejich je rodině, ale myslím, že ne. Jen mi řekl, že když zaměstanavatel hudruje svého zaměstance, tak zaměstnanec sklopí uší a jede dál, bez ohledu na to, čí vina to byla. Tolik k tomu, jak to berou lidi, kteří věděli, že důležité pro mě je, cítit se jako součást a člen famílie a kteří mi předali 20stránkový arch pravidel, jejichž úvodní stránka začínala tím, jak jsem pro ně důležitá, že jsem jejich člen a udělají vše proto, abych tu byla maximálně spokojená. Co na to říct, šetřte naše lesy a barvu v tiskárně.

Absolutně netuším, co dělat. Zase jsem si ohlodala nehty a to jsem je měla tááák dlouhý! Herdek.

Pozitivní zpráva ale je, že jsem konečněěěěě po téměř 2 měsících tady potkala někoho, kdo by stál za hřích. Někoho hodně hot. Špatná zpráva je, že je to HM synovec. Nj, když se daří, tak se daří :D

Na závěr prosím všechny, kterým mé články přijdou trapné, mějte mě rádi, nechoďte sem. A nebo také blogujte a pak si můžeme vyměňovat názory na články společně ;)

Vztahy, vztahy a zase ty vztahy

7. srpna 2012 v 4:43 | Aupair USA |  Zbožňuji New York
Už jen týden než HD šlehne svým imaginárním bičem a nakopne tu naši káru směr domov! Chahá, vyvěstě praporky, ještě 7 dní a Pospíšilová se vrací do NY! Jabadabadů!
Ne, že by to tu bylo strašný (možná jen trochu) ale být měsíc 24 hodin denně s rodinou za prdelí, uf, to je i na mě trochu silné kafe!!

V Severní Karolíně jsme zůstávali týden. Pro obnovení paměti, neboť opakování je matka modrousti, jsme měli s celou HD rozvětvenou rodinou pronajatý nááádherný, obrovský barák na pláži s bazénem, barem a jinými nesmysly, které si užíváte na dovolené. Zní to dobře, že? Haha, já jakožto levná pracovní síla z ,,Československa" jsem makala jak barevná a pokud jsem si prvních 5 minut po příjezdu myslela, že to bude skvělá dovolená i pro mě, moje HM Bubu velká náčelnice mě velice rychle vyvedla z omylu. Co by pro mě také neudělala, že..:)) Ale tak, abyste si nemysleli, že jsem naivní, něco podobného jsem očekávala :)

Týden uběhl celkem rychle a faktem je, že i v určité harmonii. Vážně jsem to slovo napsala?!

S mými host rodiči jsem se vídala velice sporadicky. Možná proto, to bylo harmonické. Poprvé, když mi lípli schedule na ledničku a pak při předávání malého. Jaké tudíž pro HD bylo překvapení, když mě našel, jak s jeho bratry a jejich manželkami sedím večer u televize, popíjíme vínečko, plácáme se po zádech a koukáme na olympiádu! Haha, na ten jeho výraz plný překvapení nikdy nezapomenu. Sorry kámo :) Jeho příbuzenstvo, to je jiná kopa! Nechápu, proč se od nich moji HR tak distancovali. Konečně jsem se za tu dobu tady cítila tak nějak dobře, vtípkovalo se, HM švagrová na mě rozjížděla ty svoje džouky, když zpívala, dala mi pěst k puse jako mirkofon, abych zpívala písničku od Whiteny Houston, tak se na ni tak dívám a jediný, co mě napadlo jí říct, ,,Čuchni, smrdí hřbitovem" . Ale je fakt, že jsem se tu taky cítila pěkně nepříjemně.

Poprvé u večeře. Každý večer tu vařil jeden z bratří a my se potom jako spořádaná famílie sešla po celém dni u jednoho stolu. Jaké pro mě bylo překvapení, když už všichni seděli, cpali si pupky a já před sebou prázdné místo! ,,Kde je můj talíř? Kde je můj dlabanec?" pomyslela jsem si. Si představte, oni na mě normálně zapomněli!!!! Dým mi šel i z uší, jak jsem byla naštvaná. Když jsem se zvedla, že si půjdu nandat, všichni zdvihli oči od talířů, jak se jim zastavily panty, tak jim špagety trčely z pusy a nastalo trapné ticho. Prolomil to až Fester (haha, nejmladší z bratří vypadal jako Festr z Adams family, vrrr :D), který se omlouval a šel mi pro jídlo. Moje HM se snažila být rádoby vtipná a pronesla něco v tom smyslu, že u nich dostanu max chleba a vodu. A pak se tomu smála asi minutu. Nemám ráda lidi, co se smějou vlastním vtipům. Nehledě na to, že se mě to doktlo. Oukej, já mám sice hroší kůži, ale pokud jde o můj talíř s dlabancem..vtipy jdou stranou!! Haha, takže z pozice, dostáváš jídlo jako poslední jsem se najednou ocitla na pozici, nedostaneš jídlo vůbec..Co jsem komu udělala :D Ale pohoda, všichni se tomu povinně a křečovitě zasmáli a jelo se dál. Podruhé, opět faux paux s Festrem. To byl den, kdy mi malej probrečel asi hodinu v kuse. On teda brečel každý den, až se od něho začala distancoval i jeho babička se slovy ,,na tohle jsem už stará" (:D), ale víte jak. Chtěl napsat písmeno B, po tom co jsem ho nakreslila, začal brečet. Takže jsme takhle krásně prořvali celou abecedu, Zoo se zvířátkama a číslice. Po tom, co se rozhodl konečně uklidnit a ulevit tak mým bubínkům, jsem mu šla nahoru udělat pití. Já hotová, unavená s bolavou hlavou mu tam točim vodu, zatímco se ke mně přichomítne Fester a povídá mi ,,Deniso, máš nějaké sestřenice či bratrance, o které ses už někdy předtím starala?" No já na něj zůstala zírat s otevřenou pusou a nemít v sobě pud sebezáchovy, tak mu snad na místě jednu vpálím!!! Bože, já byla tak vytočená! Já se vůbec nedivím, že těm Američanům vždycky tak jebne, že se zabíjejí navzájem! Mít po ruce zbraň, tak je taky mrtvej! A co takhle novinka, že máš rozmazleného synovce strejdo?!!!
Tahle výtka mi nedala spát, že jsem za ním druhý den pěkně nakráčela a zeptala se ho, jestli si vážně myslí, že se neumím postarat o děti a že budu ráda za jeho upřímnost. Tak na mě vykulil oči a víte co mi řekl? Že se mě v žádném případě nechtěl dotknout, že se jen snažil navázat konverzaci!!! Voleček prostě! Už chápu, proč mu trvalo tak dlouho, než si našel ženskou!

Zbytek týdne se ale nesl v duchu té ehm, harmonie! :D

Má drahá famílie se mi postarala o úžasné překvapení! Já s hlavou v oblacích, že se na zbytek dovolené jede k HM rodičům, kde budu krytá před HM náladami ostatními lidmi, mi bylo řečeno, že u HM maminky budeme pouze dva poslední dny! Tak jsem s hrůzou vytřeštila oči a říkám jim a kde budeme ten zbytek? Ano, můj tragikomický scénář se stal skutečností, přátelé :D Těch zbylých 14 dní budeme trávit pěkně spolu jen oni a já :D Nikdo, kdo by krotil HM nebo před kým by mohla nosit tu svou fešnou americkou masku plné dokonalosti! Mě málem vezly nohama napřed!

Ale tak až na pár výjimek, které jsem rozdýchávala jako porodní bolesti to zatím zvládám. Přesunuli jsme se do Jižní Karolíny, kousek od pláže, bydlíme v jednom hotelovém komplexu a pokoj mám naštěstí sama pro sebe, takže když jich mám plné zuby, tak se tu zabarikáduji, hodim si mp3 do uší, abych je neslyšela a láduju se bonbonkama nebo čokoládkama. Na co mají zrovna mé nervíky chuť. Pokud za 8 měsíců přijedu jako velryba, víte, kdo mě má na svědomí! :D

S HM je to takové nemastné neslané. Hodně záleží, jak se vyspí a v jakém je právě citovém rozpoložení. Haha, a to jsem si říkala, že bych nikdy s náladovým člověkem nemohla bydlet a podívejte se, kde jsem skončila.. Takže se kolem ní snažím chodit po špičkách, nemaluju se, nečešu se a i když to vysloveně nesnáším, začala jsem u ní praktikovat ,, Pořádně roztáhni tu p*del, ať Ti tam můžu skočit :D Ano, četli jste správně, nemaluje se a nečešu, pokud to není nezbytně nutné, potom, co tu předvedla lehce žárlivou scénu. Naštvala se, že se mě HD zeptal, jestli s nimi po večeři nechci koukat na film. A když se jí zeptal, proč je naštvaná, tak mu odpověděla, že je to její dovolená. Tak jsem slušně poděkovala na nabídku, sbalila si svých pět švestek a hbitě jim upalovala pryč z očí.

To je taky důvod, proč je mi líto HD. Pingluje mezi námi jak pinpongový míček a jako kompenzaci za nervy, abych překryla šediny z jeho dítěte a drahé polovičky mi kupuje barvy na vlasy, haha. Samozřejmě na tajňačku. A to mi na začátku bylo řečeno, že si takovéhle serepetičky budu kupovat na vlastní triko. I pro něho musí být těžký těžký bydlet s ženskou, které těhotenské hormony tlačí na mozek. Jak jsem řekla, HM je velice náladová, v jedné minutě se na Vás směje a oslovuje Vás DEAR a v té druhé na Vás srší blesky z očí.
Pak ale zase udělá něco hezkýho, což mě zase vykolejí. Koupí mi sama od sebe blok, protože tu píšu po obálkách slovíčka, jak nemám papír, nebo mi koupila žabky, protože se mi rozbily boty, nebo jde a přinese mi čokoládu. I když u tohodle si nejsem jistá, jestli si mě spíš nevykrmuje, haha! :) Ale nevím, asi je pro ni těžké mít mě doma. Teď jsem četla rozhovor s těhotnou Krainovou, že si přijde jako chodící ošklivej medicimbál a jestli si tohle o sobě myslí modelka, co si o sobě musí myslet normální ženská...Každopádně se neříká ,,nedráždi hada bosou nohou" nadarmo, takže jsem udělala lehčí nájez na obchoďák a nakoupila pár triček všecho druhu s výstřihem až po krk, které jsem pasovala na svá pracovní a domácí oblečení, haha:)

Už jsem byla dokonce i za HD se zeptat, jestli se mnou HM nemá nějaký problém. Prý ne, tak uvidíme, jak se to časem vyvrbí. Ale tak nějak zjišťuji, co sbírám kousky a střípky, že ta Němka přede nmnou s nimi taky neměla moc ,,rodinný" vztah. Prý taky byla zalezlá v pokoji a když nemusela, tak jim nechodila na oči. Jinak jsme spolu byly s HM nakupovat. Nejlepší kámošky 4ever! :D ÁÁÁ, ale musím jí poděkovat, konečně jsem uhasila svůj absťák, koupila si Conversky, sandále a zamilovala se do kabelky ( ty jediné mě přesvědčily o tom, že láska na první pohled vážně existuje!), takže ode dneška přestávám kafíčkovat, abych si ji mohla koupit! Při mých výpočtech mi vyšlo, že bych na ni do Vánoc mohla ušetřit, haha :D

Jinak co nového, měla jsem volný víkend. Haha, já mám jediný volný víkend za měsíc a oni mi ho dají ve městě, kde nikoho neznám :D Ale tak jsem se rozhodla pro dobrodrůžo a že nebudu jako pecka sedět na pokoji, našla jsem si Zoo koutek, kde se za 100 dolarů můžete vyfotit s opicí nebo nakojit tygra z lahve a rozhodla se, že tam dojdu pěšky! Přece to nemůže být taková věda, na mapě jsou to 2 cenťáky!! Můj výlet dopadl tak, že jsem se po 4 hodinách pěšší chůze na přímém slunci ztratila pojem o tom, kde vlastně jsem a když jsem došla k dálnici, kde končil chodník s nápisem ,,Death Zone", hladová, bez vody, zpocená a unavená jsem se zhroutila na obrubník a byla jsem na pokraji šílenství. Nakonec jsem došla do nějakého kempu s kavárnou, kde jsem si hned objednala dvě ledové kávy, každou pěkne do jedné nohy. Nakonec jsem se vší silou vůle dokulhala na hotel, neboť já chytrá blondýna si vzala na túru neprošlápnuté nové boty, že (takže má nateklá chodidla jsou obsypána puchýři jako vánoční stromeček) a od víkendu se nesvlékám do plavek, neboť jsem krááásně spálená! Aby toho nebylo málo, opálila jsem si kratasy a tričko, takže vypadám jako cyklistka. Neučesaná, nenamalovaná cyklistka, co místo Tour de France jezdí Tour de Shit.

Takže v sobotu jsem se natolik odrovnala, že jsem usnula už v devět večer a celou neděli jsem ležela v posteli, snažila se hýbat co nejméně a čerpala síly do nového pracovního týdne. Toť můj volný víkend :D

Jinak malej jak mě celý víkend neviděl, tak dneska, když se probudil a já jsem ho šla připravit, začal v té postýlce skákat a jančit ,,Denisa tady" ,,Denisa tady" a úplně se na mě pověsil, začal se smát a spokojené vrnět a pusinkoval mě a bylo to tak hezký, že jsem si říkala, že přesně kvůli tomuhle to tu všechno zkousnu. Odpoledne ale chytil svého hysteráka, protože je teď posedlej televizí, lhal mi, že se nepo*ral, přitom smrděl na sto honů, tak jsem ho za šíleného řevu nahnala do pokoje, tam mě kousnul (za ten den už podruhý!), vymáchal si v těch hovnech ruce, s těma si sahal na obličej, no hrozný, hovna všude prostě. Jsem hovínková chůva. Těší mě. To byl první moment, kdy jsem se musela hoooodně držet, abych mu jednu neubalila. To jsem si vážně říkala ,,Dýchej, jsi v Americe, tady dítě uhodit nemůžeš, i kdyby jsi za to obětovala ten steak k večeři". Holt jsem si ale musela ulevit, tak jsem mu přitiskla palec na čelo a vší silou jsem na něj zatlačila :D A při přebalování jsem mu vytrhla vlas. Jakoby omylem :D Já vím, já vím, úplná Cruela Devil, ale ten pocit uspokojení, co se vzápětí dostavil!! :D

Malej a HM jsou nemocní. Mají rýmu, Malej je tedy pernamentně nemocnej, za ten měsíc a chlup co tu jsem, měl 3 krát období horeček a teď k tomu má kašel a rýmu. Hm má jen rýmu, ale vzhledem k tomu, že je těhotná, tak na ni vidím, jak jí to ubíjí. Chudák. Dneska jsem se jí nabídla, že když se nebude cítit dobře, tak si malého vezmu na starost i po jeho odpoledním spánku. A dokonce jsem i uklidila celou kuchyň po večeři a jí poslala si lehnout. To jsem ale hodná holka, co 8-) Jo a před pěti minutama přišel HD, že má taky rýmičku a necítí se moc dobře, tak koukám, že všude je ta smrtelná nemoc pro chlapy na 7 písmen stejná :)))

PS. Děkuji Všem za podporu, kterou mi různými způsoby vyjadřujete, moc si toho vážím a taky všem za chválu mého blogu, věřte, mé ego se tetelí blahem! :))

P.S2. Konečně jsem přišla na to, jak přidávat do galerie fotky, tak koho nemám na fb a zajímá ho to, mrkněte na Severní a Jižní Karolínu :)
Přidej na Seznam