Květen 2012

Překvapení!!!

20. května 2012 v 13:47 | Denisa USA |  Nové začátky
Musím se vám pochlubit, jakou úžasnou rodinku já mám.

Přišel mi od nich balíček s překvapením!

Po tom, co se po matchi naše konverzace ocitla na bodu mrazu, tak tohle gesto nejen velice překvapilo, ale hoooodně potěšilo :))

Bylo tam tričko, nějaká ta mňamka, pohledy, knížečky o NY, záložka, brožurky o Sleepy Hollow, kde budu bydlet + rozvrh akcí, které se tam budou konat. Takhle jsem třeba zjistila, že v pátek 30.6., kdy bude oficiální setkání s rodinkou se v té naší malebné vesničce bude konat Den pirátů. A podle fotek to vypadá dooost dobře :))
Dále fotka Beníka, kterou už mám píchlou k diáři, seznam restaurací a hlavně, což mě hodně překvapilo, mi poslali knížku New York city a Noční život! Vzheldem k tomu, že do suchara mám v tomhle celkem daleko, tak mě seznam hospůdek, pajzlíků a barů nesmírně potěšil! Že mi takhle rodinka bude připravovat půdu pod nohama jsem vážně nečekala! Ha:D
Ale jsem ráda, alespoň nečekají, že se budu chovat jako jeptiška a občas si vyhodím z kopýtka :D No mohla jsem si já vybrat lépe? :D

Jinak, po dlouhém vyběhávání a přemlouvání jde pan Slepák ven a to v takovém velice pěkném termínu, týden před odletem. Už teď se modlím, aby tam měli připojení k internetu, jinak mi tam budou muset píchnout nějakej uklidňovák na absťák :D A HD si mě přidal na fb, takže se na stará kolena budu muset naučit, jak se blokují příspěvky apod :D Ne, nenudím se.

Přikládám pár fotek a vy se mějte krásně a užívejte sluníčka!! :)

Přidej na Seznam