Že by?:))))

10. dubna 2012 v 1:55 | Denisa USA |  Nové začátky
Dny se vlečou a já snad každou možnou chvilku kontroluji email.
I tohle s Vámi dokáže fáze matching. Dřív, když jsem se chtěla přihlásit do emailové schránky, musela jsem po všech čertech hledat heslo, které jsem si napsala na papírek a samozřejmě ho schovala tak, abych ho příště na 100% našla. Teď checkuji poštu snad každou hodinu. Coca cola má konkurenci, jsem závislák.

Předevčírem uběhl cca týden, co se mi ozvala rodinka s arabskou hlavou rodiny. Celý den jsem si jako v tranzu mumlala fráze typu ,,Kolik je hodin ve Státech, teprve šest ráno, no tak Amíci, vstávejte a hledejte aupairku " , které přešlo v pokorné modlení ,, Bože prosím, ať se mi dneska ozve rodinka" až jsem skončila u zoufalého vydírání ,, Bože, jestli vážně existuješ, tak mi tu rodinu prostě sešleš! " Nevím, jestli se mi tam někdo nahoře snažil něco dokázat či mě tam má někdo rád a z obláčku tu na mě dává pozor (občas si klepe na čelo, ale i přesto mi plní mé malicherné sny), ale když jsem ten den tak postopáté kontrolovala email, rodinka tam vážně byla.

A ne ledajaká!

Ten, kdo mě zná či čte pravidelně můj blog, tak ví, že existuje pouze a jen jedno místo, pro které bych sáhla i na žížalu ber rukavic. Je to New York! :-) A právě odtud je má další rodinka :)))))

V jedné písničce zpívají ,, Jsem šťastnej jako blecha, když tě kolem sebe mám". Museli byste pochytat tak pytel blech, aby se to dalo srovnat s tím, jaký pocit teď zažívám! :-)

Bydlí 35 minut od NY ve Sleepy Hollow, kde se údajně natáčel film s Johny Deppem. Vrbička mi ho strašně doporučuje, ale koukat na horor ( i když tam hraje božský Depp), který se odehrává v mém potencionálním bydlišti, na to bych se musela opít do takové míry, abych si z toho filmu vůbec nic nepamatovala :D Na horory jsem holt asi stará. Potřebuji americkou kýčovitou romanťárnu, kde se nad vyznáváním lásky můžu blaženě usmívat a u happy endu se dostatečně vybrečet :)

Starala bych se o dvouletého prcka Beníka ( kdo mi ještě jednou řekne, že je to jméno pro psa, toho už vážně kousnu!) a v listopadu by se měl narodit další přírůstek do rodiny, neboť je HM v očekávání :) HM je učitelka a poradkyně na VŠ a HD je ředitel právně - politického centra. Hodně cestují, neboť je jejich rodina veliká a roztroušená po celých Státech. Byla jsem upozorněna, že od půlky července do přelomu srpna bych s nimi trávila dovolenou v Severní Karolíně, kde má HD rodinu. Líbila se mi věta ,, Neočekáváme, že se naše au pair bude zabývat domácími pracemi, od toho je tu paní na úklid, pouze vyžadujeme udržování obecného pořádku". Slávaaaa!!! Konečně jsem narazila na rodinu, pro které bych byla více než uklízecí četa! :D Dále se mi líbila jejich věta v profilu, že bych měla danou pracovní dobu, ale samozřejmě v závislosti na mých potřebách. To zní taky velice dobře, dalo by se s nimi rozumně mluvit. HM je černoška. A já vím, že jsem říkala, že k nikomu takovému nechci, ale tady bych udělala výjimku, i kdyby nebydleli v NY.

Protože už mám s touhle rodinkou za sebou i náš první Skype rozhovor, tak vím, že tam do června mají aupairku z Německa, která je přibližně ve stejném veku jako já. Že žijí zdravě, mají rádi pohyb, steaky a milují dobré víno! (najdete snad ideálnější rodinku? :D) Nemají žádná přehnaná domácí pravidla, to, že nepůjdu pařit a nezřídím se tam do němoty, když bych druhý den hlídala prcka je pro mě samozřejmost. Dále hlásit noční návštěvy, což je pochopitelné.
Bavili jsme se snad úplně o všem a plynulo to naprosto přirozeně. Přesně tak, jako jsem s ostatními rodinkami nikdy nezažila. Smáli jsme se, vtípkovali, dokonce jsme s HD mezi sebou vyhlásili i potencionální soutěž v rybaření, neboť se kasal, jaký to je vášnivý rybář a já pocházím ještě z vášnivější rybářské rodiny :D Co Vám mám povídat, prostě jsme si notovali jako tři hrdličky :D Ptala jsem se jich, jestli jsou v kontaktu ještě s jinou au pairkou (o konkurenci je vždycky lepší vědět), tak mi řekli, že jsem druhá, komu se ozvali, ale že se jim velice líbím a jsem jejich horký kandidát :)
Nakonec jsme si spolu povídali cca hodinu a půl a bez žádných připravených otázek. Nepotvrdili mi totiž čas, který jsem si z jejich termínů vybrala, tak jsem na Skypu byla spíše ze zvědavosti, než abych je očekávala. A ono ejhle. Devátá hodina odbila a famílie nakonec přeci jen volala! :D

Tak uvidíme, jestli z toho nakonec něco bude, ve středu si máme volat znovu a prý budou mít připravené nějaké otázky, takže jsem zvědavá :) A na to už si asi přeci jen nějakou přípravu udělám :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denča Denča | 10. dubna 2012 v 19:13 | Reagovat

Držím palce, ať Ti to vyjde!!:)

2 Denisa Denisa | 11. dubna 2012 v 3:10 | Reagovat

Dekuji moc!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Přidej na Seznam