Rozhodnutí

11. dubna 2012 v 22:00 | Denisa USA |  Nové začátky
Dneska s NY proběhl hovor číslo dvě !

Byli jsme domluvení, že ukojíme svou zvědavost a připravíme si na sebe takovou všehochuť různých otázek. A že jim pošlu takové, které vyžadují nějakou přípravu. Tož co si budeme povídat, nevím o žádné otázce, která by nevyžadovala nějakou extrémní přípravu, ale znáte Amíky :D Takže pro klid jejich dušiček jsem jim smolila ještě v půl páté ráno email :)

Email si samozřejmě přečíst nestihli, takže se připravili opravdu řádně ( ono ani vážně nebylo na co) a odpovídali mi rovnou z patra (šilkulky! :D). Tady je pár ukázkových otázek pro inspiraci :-).
Tak třeba, jestli budu moci využívat auto ve svém volném čase. Jak vypadá obvyklý den Bena s jeho německou aupair. Jestli má prcek nějaký zdravotní problém, který vyžaduje zvýšenou pozornost či jestli je na něco alergický. Za tuhle otázku mě pochválili, protože jak jsem zjistila, Ben je alergický snad na všechno, nebo mně to tak alspon připadá :D Nesmí vajíčka, mléčné výrobky, a ještě něco, čemu jsem nerozumněla. Mají speciální seznam, kde je napsáno vše, co nesmí, takže jsem na to zvědavá. Celkem mi to udělalo čáru přes rozpočet, neboť v případě, že bychom souhlasili s matchem, jsem se chtěla začít učit vařit nějaká dětská a hlavně jeho oblíbená jídla. Prckovo oblíbené jídlo jsou mimochodem sladké brambory s pomeračem. Což jsi nedokážu a asi ani nechci představit :D To musí být neuvěřitelný blivajz :D Prý specialita americké kuchyně :D Spolubydlící říká, že tyhle brambory, které se ve Státech dělají na sladko prodávají v Tescu, tak se třeba jednou odvážu a zkusím je :)
Dále jsem se ptala, v kolik ráno vstává a chodí spát. Pak mě zajímalo, jestli mají nějaká pravidla ohledně jídla. Jestli tam dochází k nějakému dělení mezi rodinou a aupair apod.

Během hovoru jsem se měla tu čest seznámit i s Beníkem, který prý unešeně koukal na mou fotku, kterou mu rodiče ukázali na profilu agentury a pořád na mě ukazoval prstem a říkal Hi, Hello, I am Ben. Pak se rozhodl, že tlachání rodičů je pěkná nuda a začal nám do toho zpívat :D Bylo to ťuťu :))))))

Řekli mi, že mi do dvou dnů dají vědět, jak se rozhodli. Jestli mě berou nebo budou hledat dál. Jsem napnutá jako kšandy a pěkně nervózní! Tohle je druhá maturita skoro :D Taky se tu rozhoduje o Vaší budoucnosti, jen za Vás ty otěže osudu drží famílie. Ale tak nějak mi dneska v tramvaji došlo, že pokud mi napíšou ,, Yes Denisa, uhranula jsi nás natolik, že tě prostě chceme", tak už není cesty zpět. Už by to bylo opravdové !

Taky jsem jim poslala pár fotek z výletu, na kterém jsme byly s malou Sárinkou, dcerou od kamarádky a na oplátku jsem je poprosila o nějaké fotky Beníka. Myslím, že byli nadšení, že o něho projevuji tolik zájem ( mám dobrý strategický plán! :D). Fotky jsou z jednoho ,,ZOO" koutku za Prahou, kam se jde cca hodinu cestou necestou, přes pole a lesy :D Vlastní to jeden myslivec, který si otevřel koutek s převážně domácími zvířaty. Chová tam havěť všeho druhu, slepice, kozy, muflony, králíky všeho druhu, ochočená divoká prasata, které chtěli drbat za uchem, domácí prasata a nakonec i jezevce, co hrál v reklamě na Rajec :D Jen nám naše mediální hvězdička spala, takže abych si ji pořádně prohlédla, musela bych strčit hlavu do kotce a tomu jsem vážně odolala :D Musela jsem se smát u výběhu s prasatama, kde mi jeden týpek zvedl ego, neboť dokázal, že existují ještě pořád hloupější lidé než jsou blondýny. Protože přirovnat šilhající prasnici k Otíkovi z Vesničko má středisková může vážně jen ehm ehm :D Samozřejmě pán to považoval za strašně vtipnou hlášku a málem se tam počůral smíchy.

Takže Vám posílám malou ochutnávku jednoho naprosto perfektního dne s naší malou princeznou :))) Jo a po 11 letech jsem si sáhla na kozu! :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 12. dubna 2012 v 3:12 | Reagovat

z toho jídla si nic nedělej. Náš malej měl alergii na mléčnej a sojovej protein, takže nemohl skoro vůbe nic. A s ním ani HM, páč kojila a odstříkavala pro malýho. Takže super, ale zvykla jsme si. Študovala obaly a byla jsem v tom lepší než její vlastní mom :-D Sranda vařit český jídla bez soji a mlika :-D A sladký brambory nejsou špatný. Jíme je tu víc než ty klasický

2 chelseenka chelseenka | Web | 12. dubna 2012 v 17:32 | Reagovat

Deniii, tak to musi vyjiiiiit! to musiii vyjiiiiiiiiiiiit!!!!!!!

3 Denisa Denisa | Web | 12. dubna 2012 v 17:38 | Reagovat

Taky si myslím, že bych to pod jejich dozorem zvládla, jen jsem z toho jakožto kuchařské střevo krapet vedle :D

Klárko : Děkuji!!! Snad to vyjde, ale nidky nevíš, třeba se rozhodují ještě mezi někým jiným :-?

4 eva eva | 13. dubna 2012 v 10:54 | Reagovat

z jídla si nic nedělej, šťouchané brambory místo bramborové kaše jsou také moc dobré

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Přidej na Seznam