Druhá schůzka

1. března 2012 v 18:08 |  Nové začátky
Den před druhou schůzkou ve SA jsem byla zralá na ozdravný pobyt u doktora Chocholouška. Ani Vám nedokážu popsat tu radost, kterou jsem měla, když jsem dělala finální úpravy svého videa, neboť pokud nejste totální narcis, koukat na sebe ve videu je vážně za trest.

No, to jsem ale ještě nevěděla, že se mi ho podaří dvakrát smazat. (jsem to ale talent, že?:D) Když se mi to vymazalo poprvé, vzala jsem to relativně v klidu. Stát se to může, že. Ale když se to stalo podruhé… Pamatujete si, jak kouzelná víla ve Shrekovi zoufale zavyla ,,Má dieta je v troskách?" a objednala si snad tunu z toho jejich Mc Shrekonaldu?:D Přesně tohle se mi mihlo hlavou, když se mi na monitoru výsměšně objevil nápis ,, Projekt nenalezen".
Pro blaho mých nervů padla během 5ti minut čokoláda na posezení. No nic, jsem přece ženská a ta se jen tak nevzdává, že?:D

Takže jsem video odložila na později a s vervou se vrhla otázky typu ,,Proč si myslíte,že by si Vás rodina měla vybrat jako aupair" a ,,Co můžete rodině nabídnout" apod.
Vážně jsem si dala záležet, aby odpovědi nezněly jako klišé a abych se něčím lišila od ostatních holek. Asi mám vážně problém, protože to, co se mi stalo při ukládání, by se nepřihodilo snad ani Brigit Johnes. Samozřejmě, že se mi ty odpovědi smazaly:D Na mou obranu musím dodat, že ne mou neschopností ( jak jinak:-), ale z důvodu dlouhodobé nečinnosti v systému. Takže holky, tady jedna rada, až budete pracovat na otázkách, ukládejte si je do Wordu nebo poznámkového bloku, protože se ty otázky nedají ukládat ani průběžně. Vyhnete se tak pár předčasným šedinám a lehčí opici :-).

Po neprospané noci, s kruhama pod očima, ale se všemi vyřízenými materiály jsem si to hrdě štrádovala do SA.

Zvládla jsem to.

Ve SA jsem strávila cca 2 hodiny, kde jsem absolvovala vyplňování milion dotazníků, pohovor a psychologický test. Mimochodem, psychologický test měl 76 otázek a k tomu jste dostali český překlad, takže pokud člověk není vyšinutý magor, měl by to dát.

Odpovídala jsem na otázky typu ,,Vadila by Vám rodina s náboženským vyznáním?" Nevadila, ale pro případ, že by se mě snažili přesvědčovat o tom, že mě Bible očistí od mých hříchů, sbalím si s sebou tu Satanskou bibli, co u nás doma leží ladem na poličce… ,,Vadila by Vám rodina s homosexuálním párem?" Jako moderní děvče zvládám i tuhle nástrahu. Ale pak jsme došly k otázce ,,Vadilo by Vám, kdyby rodina byla jiné etnické skupiny?". Nechápejte mě špatně, nejsem rasista, respektovala bych klidně i Šmouly, ale bydlet u nich? Takže jsem diplomaticky odpověděla, že bych přeci jen raději žila v ,,bílé" rodině, že by to pro mě bylo víc comfortable. No, měli jste vidět reakci koordinátorky. Vypoulila oči, začala se houpat z jednoho boku na druhý a začala : ,,No..no,to ale nemůžete říct. To bych Vás do toho programu rovnou nemusela uvést. Američani jsou na rasismus strašně hákliví, kord, když to řekne blondýna z Evropy."
Tak já vám nevím, ale kdo je pak rasista, že :-) Oukej, ale beru. Čistku budu dělat, až se mi budou rodiny ozývat, jen tedy nechápu, proč tam ta otázka je.

Po tom, co jsem měla vše podepsané a vyplněné, jsem zaplatila registrační poplatek a nechala se za symbolických 25korun připojistit, kdybych si před odletem zlomila třeba nohu, aby se mi vrátilo 80-90% toho, co jsem do toho investovala.

A musím říci, že paní koordinátorka se vážně činila :-) Během dvou dnů měla zpracovanou přihlášku a ta teď putuje do Brna, takže už jen čekat, až budu viditelná pro rodinky :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva Pospíšilová Eva Pospíšilová | 2. března 2012 v 14:08 | Reagovat

celá já breberko moje jediná

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Přidej na Seznam