Čekání, čekání...optimismus zahání...

18. března 2012 v 3:02 | Denisa USA |  Nové začátky
Včera jsem měla ten nejkrásnější vzkaz na fb.

Nebyl od žádného milence, tajného ctitele, přítele ani mecenáše. Vlastně ani nebyl od žádného tvora mužského pokolení, se kterým by se mi při vzájemném splynutí očních bulv podlamovaly nohy!
Naopak, byl překvapivě od Mišky -) http://misuleinusa.blog.cz/ a nesmírně mě potěšil !!! Pánové nebojte se, jsem stále hetero a nemám problém se při výskytu Vaší inteligence nechat pozvat na večeři !! :D

Vzkaz zněl jasně ,,CHYBÍ MI TVOJE ČLÁNKY, koukej už něco napsat!". No, uznejte sami, že i Budha by se na mém místě tetelil blahem!
Můj bývalý přítel jednou pronesl moudrou větu. ,,Ty potřebuješ být uctívána, chválena, lichocena, obletována". Samozřejmě, že potřebuji, vždyť jsem ženská :D A pro nás ženy je pochvala něco jako kyslík. Nedokážeme bez něj žít. A tak neznám slečnu či paní (čert vem feministky!!), kterým by pochvala nedělala dobře a nepřipadala by si zrovna jako hvězda, která vynalezla lék na rakovinu! A co teprve uznání od jiné baby! Neříkejte, že Vás nikdy nepotěšilo, když Vám jiná konkurenční samice opěvovala novou kabelku, účes či Vaši práci, kvůli které se obětujete a vypijete tolik lahví vína!! Těší mě to, strašně mě to těší, kord, když je to od Mišky jakožto od člověka, kterého si vážím, i když sleduje Hotel Paradise! :D

Takže tímto bych chtěla Mišce poděkovat za pozitivní kopanec směrem kupředu a pánům věnovat jednu vyjímečnou radu :-) Chvalte , krmte naše ego a ochraňujte nás...věřte, že jsme slabé ( obzvlášť v botách na podpatcích) a buďte gentlamani! Nabídnětě nám svůj hrb, když se nám z nových lodiček udělá osm puchýřů a my nejsme schopni udělat už ani krok! Odměníme se Vám, věřte mi, i tu svíčkovou se kvůli Vám naučíme!! Ale musíte si to zasloužit! :)

Tak jako já si musím zasloužit svou budoucí rodinku! :-)

Vzhledem k tomu, že jsem tu po sobě dlouho nenechala žádný příspěvek a uďálo se toho celkem dost, tak to vezmu pěkně popořádku.
Famílie z Wisconsinu se mi nakonec neozvala. Z mého blízkého okolí mi bylo mi řečeno, ať tam nejezdím, že je to město, ze kterých si Amíci dělají srandu, viz film Dogma. Pokud nechcete promatnit hodinu a půl svého života, bez toho filmu se hravě obejdete, i když tam hraje božský Ben Affleck! :D

Na druhou stranu jsem ještě nestačila vyrobit panenku Woodoo, abych se řádně a krvežíznivě pomstila a už se mi ozvala další rodinka.
Byla z Marylandu, cca 30 minut od Washingtonu DC (jo,já vím, je mi to asi souzený!:D).
Hlídala bych dvě naprosto krásné holčičky. Naprosto krásné píši proto, že je to takový typ holčiček, který si vysní snad každá budoucí maminka. Alespon já ano. Dlouhovlasá blondýnka s pomněnkovýma očima a k tomu budoucí baletka:-) (ta moje by uměla ještě hrát na klavír a míchat margarithu:)))) Vážně jsem se do té rodinky zamilovala. Respektive do těch holčiček. Hlídala bych dvě holčičky (3 roky a 11 měsíců). Tatínek byl vědec a maminka klinický konzultant. Rodiče vypadali velice sympaticky. Bydleli ve městě se 3tisíci obyvateli a typově mi to městěčko připomínalo Starshollow z Gilmorových děvčat:-) Vzhledem k tomu, že Gilmorovky patří mezi můj kultovní seriál, byla jsem nadšená! Rodinka mi okamžitě napsala email, ve kterém mě doslova zpovídala, ale tomu se nebráním, ba naopak. Je mi to milejší, než kdyby mi napsala, ok, zavoláme si za týden, kde se chtě nechtě budeme hltit otázkami, abychom si vytvořili obrázek o té druhé straně. Jak nepřirozené!!

Odpověď ode mě dostali co nejříve bylo v mých silách a protože se ptali oni mě, ptala jsem se také já jich. Tak Vám nevím, jestli to těma otázkama vždycky nezkoním...jesti se ta rodinka nezalekne či co, ale odpověď mi nepřišla pozitivní. Připomíná mi to scénu ze Sexu ve městě, kde je Miranda na tom rychlém seznamování,partneři se mění po minutě a ona pokaždé neuspěje, protože narovinu na ty bábovky vybalí pravdu a to, že je právnička. Po neustálém odmítání si ale vymyslí, že je letuška a ejhle, návnada sežrána i s navijákem :))) Takže Vám nevím, ale předstírat, že jsem někdo jiný?! Zas taková herečka já nejsem :D Pozitivní alepspon je, že nějaká ta odpověď přišla, Židé se ani neobtěžovali, že.

Takže....Napsali, že moje řidičské zkušenosti nejsou pro ně dostatečné a že hledají někoho, kdo je dlouhodobě vyježděný. Takže jsem u nich nepochodila...Což nevadí, samozřejmě je chápu. A já mám alespon čas si v autě přestat plést pravou a levou stranu :D. Nemluvě o mém 10 minutovém výstupu na parkovisšti před Billou, s diváky za zadkem v podobě sexy chlapů, kteří se zaujetím pozorovali, jak pozadu pracně parkuji kombíka do mého perfektně vybraného místa! No co myslíte, neparkovala jsem tu svou káru celých 10 minut, zpocená až na palci u nohou do průjezdové uličky? :D Nemusím Vám říkat, jaká rána to byla pro mé ego a že jsem byla donucena zaparkovat na opačném konci od místa činu, i když mě brácha jakožto spolujezdec uklidňoval, že se to občas nám blonďatým stává :D

A tady dochází řada na Vás přátelé! Chvalte sebe, chvalte mě !! Alespon do takové míry, abych si zase troufla parkovat u Billy;)

P.S. Holky, kluci, co se chystáte či přemýšlíte o tom, že vycestujete jako aupair, napiště Mišce a ona Vás velice ráda začlení do ,,naší" fb skupiny, kde jsme něco jako jedna velká aupair rodina !! :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lenny lenny | 18. března 2012 v 23:40 | Reagovat

Můžu se zeptat, co máš v přihlášce - ohledně řízení? Jestli tam máš 1 a méně za týden? A doma řídíš často? :) Jinak s parkováním má problémy většina z nás :D

2 Denisa Denisa | Web | 19. března 2012 v 0:09 | Reagovat

Nene, mám tam normálně datum vydání řidičáku, že jsem ochotna jezdit v zimě a na dálnicích;) A pak do speciální kolonky jsem napsala, že mám k dispozici auto a že se snažím jezdit co nejvíc :-)

3 Míša Míša | Web | 20. března 2012 v 0:20 | Reagovat

Hele, já včera při parkování spálila spojku, resp. trošku zasmrděla. :D Takže parkování je opravdu peklo pro všechny/většinu z nás. :D

4 Denisa Denisa | Web | 20. března 2012 v 0:22 | Reagovat

Jsem ráda, že je nás víc :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Přidej na Seznam