A je to tady!

2. března 2012 v 4:08 |  Nové začátky
Přátelé a je to tu!

Jsem v matching! Kdybych mohla, lítám tu jako Asterix s tvou svou čepičkou s křidýlkama, když si přihnul kouzelného lektvaru!:D

Vše se seběhlo tak strašlivě rychle, ještě teď to rozdýchávám, ale jsem tak strašně nadšená!:-)

Rozdýchávám to proto, že teprve v úterý mi psala slečna koordinátorka ze SA, že má mou přihlášku zpracovanou a posílá ji do Brna. A hle, je pátek 2:33 ráno, tj., necelé 4 dny a já jsem v Matching!!!!
Musíte uznat, že takovou rychlost by jim záviděl i sám Superman:D

A nejen, že jsem viditelná pro rodiny, ale už se mi dokonce dvě ozvaly!!!

První rodinka je z Bellevue Washingtonu, což je předměstí Seattlu. Maminka neuropsycholožka, tatínek ortoped, oba dva pracují na plný úvazek, tudíž lze předpokládat, že oba dva budou časově dost vytížení.
Ano, jsem sobecká a v hlavě si teď přepočítávám čas, který by zbyl pro mě samotnou:D

Mají 2 nááádherné děti, 4tého Alexe, který je přímo k sežraní (nebojte se,nejsem pedofilní), kterému jiskří šibalské ohníčky v očích, jakou lumpárnu by to zase vyvedl. Předpokládám, že v budoucnu bude tento malý raubíř slečnám dávat pěkně zabrat :-).
A pak mají 3měsíční holčičku Zoe. Z čehož nejsem moc nadšená, protože bych radši děti odrostlejší. Konkrétně v přihlášce mám věkovou kategorii od 6ti měsíců. Navíc a to je hodně velké mínus je tatínek Slovák, takže chápete, že já jakožto lemra líná v lidské podobě, bych si to velice často ulehčovala :-).
Nebudu Vám nic nalhávat, s rodinkou by to byl pekelný záhul a maminka vypadá na to, že pokud nejde vše podle plánu, dokáže zabíjet očima. Ale to jsou pouze první dojmy. Třeba mě po telefonátu, který budu absolvovat již velice brzy (prosím bože, ať nejsem trapná a pokud ano, ať to vyzní roztomile!) přesvědčí o tom, že chci jen a jen tuto rodinu a nehne se mnou ani ..no ani pár volů,jak se říká :-). Ale nevidím to moc nadějně.

Druhá rodinka je pro mě z trochu atraktivnější lokality a to z Washingtonu DC (ten Washington je mi asi souzenýJ). Teda nebydlí přesně ve Washingtonu, ale ve Viginii a prý kilometr od domu je metrová zastávka, která Vás doveze přímo do W.DC. Musím říct, že vzhledově jsou jako dokonalá rodinka vystřižená z reklamy na zubní pastu. Vážně! Tak perfektní a bezchybný úsměv nemám ani já a to trpím bolestivé a drahé procedury u zubaře!
Maminku bych okamžitě titulovala na Miss sympatií (blondýnka,víte jak;)) a tatínek…(no,teď už to říct můžu, protože jsem se před přítelem prokecla, když jsem si volala s kamarádkou z Denveru:D) je vážně kus:D Berte mě prosím s nadsázkou, nejedu tam nikomu rozbíjet rodiny;-)) Maminka bydlí 4/5 roku sama se 14ti měsíčním Lukym a tatínek bydlí kvůli práci v jiném státě (typla bych to na vojáka). Což opět znamená, tvrdá práce a málo času pro mě. Ale víte co? S touhle rodinou by mi to snad ani nevadilo. Kdybyste je viděli, platonicky byste se do nich zamilovali stejně jako já do našeho učitele na angličtinu ....(ach ty jeho kurdliny O:-)).

Ale hlavně!!! Ta první maminka pořád psala o mých povinostech a co ode mě vyžaduje a blabla..za to ta druhá maminka byla velice fikaná! Vzala na vědomí, že Deniska má slabost pro spinning a ráda by se věnovala józe a nezapomněla ve svém dopise dodat, že 4 minuty od domu je centrum, kde všechen tento luxus Deniska sežene! Pokud to byl strategický tah, velice se vydařil (já Vám říkám pořád, že ženské nejsou hloupé!:D), protože má mysl nabrala vědomí, že této rodince není jedno, čemu se ve svém volném čase věnuji, ba má iniciativu na tom, abych v tom pokračovala. Zahřálo to u srdíčka, co Vám mám povídat.:-)
Mám z nich i takový hezký pocit, uvidíme jak budou probíhat telefonáty.

Každopádně, kdyby Vás napadaly nějaké všetečné otázky, na které bych se jich mohla zeptat, sem s nimi!:-)

Teď mě tak napadá,že se jich musím zeptat, jak to vidí s vařením, vzhledem k tomu, že jsem dneska připálila večeři, kterou jsem měla za úkol jen strčit do trouby:D Jak říkám, mám velice trpělivého přítele :D

Budu Vás o všem informovat, ale teď už mažu spát, abych si zítra mohla řádně procvičovat americký akcent aneb milujeme horký brambor v puse:D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 chelseenka chelseenka | Web | 2. března 2012 v 10:04 | Reagovat

a jak to pritel zvlada ze mu odjedes na rok do USA?  :-) na zaklade rozhovoru se ti to muze obratit, mne taky psala rodina z NY, dopis suchej, ale hovor bajecny!..ale nakonec mam rodinku z Phily, protoze chteli aupair driv...

2 Mirka Stejskalová Mirka Stejskalová | 2. března 2012 v 13:57 | Reagovat

Tak Denisko, Tobě to vychazí také....Držím Ti palce, ať je vše tak, jak to má Terezka. Mamince to nepřeji, ale dny utíkají tak rychle a člověk je tvorem naprosto přizpůsobivým, že smutek a slzy pominou a bude se těšit na Tvůj návrat. Zdar a sílu!

3 Eva Pospíšilová Eva Pospíšilová | 2. března 2012 v 14:07 | Reagovat

Já vůbec nebudu brečet, naopak já budu jásat. Rok dovolená huráááá

4 Denisa Denisa | 2. března 2012 v 15:56 | Reagovat

[1]: Chelsee, přítele jsem na to upozorňovala od začátku našeho vztahu, takže věděl do čeho jde. Zatím se drží statečně šikula jeden!:) Jsem na ty hovory vážně zvědavá, s jednou rodinkou si budu volat už dneska! :)

5 Denisa Denisa | 2. března 2012 v 16:00 | Reagovat

Děkuji moc za podporu!:) už Terezce jsem říkala, že se to všechno semlelo šíleně rychle a pořád to ještě vstřebávám do sebe. Věřím tomu, že maminka to zvládne, přece jen tu bude Vašík před maturitou:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Přidej na Seznam